My już zrobiliśmy swoje: redakcja wikiduszniki, Stowarzyszenie Rozwój-Przyszłość i wielkopolskie OSPE wysłały już do Polskiego Radia żądania sprostowania oraz przedstawienia opinii prawdziwie niezależnych ekspertów. Przypomnijmy, że prof. Pawlas, która kłamała prasie, że nie jest związana z firmami wiatrowymi, faktycznie zasiadała w radzie nadzorczej jednej z nich. Została zdemaskowana przez stowarzyszenia obywatelskie, które doprowadziły do jej odwołania. Redaktor Weiss jest  taki dociekliwy: niech  więc zapyta Pawlas, jak można zostać członkiem Rady Nadzorczej bez swojej wiedzy i zgody. Niech zapyta też, dlaczego nie zgłosiła przestepstwa nielegalnego posługiwania się jej danymi osobowymi, a tylko wykreśiła się z KRS!
 
Szczególy w mejlu od przyjaciół:
 
Witam serdecznie,
 
W czwartek 21 listopada w programie pierwszym Polskiego Radia wyemitowano program na temat szkodliwości, a w zasadzie nieszkodliwości infradźwięków emitowanych przez elektrownie wiatrowe.
Zachęcam do wysłuchania audycji i napisania maila do Janusza Weissa ze swoimi uwagami .
Nadmienię że jednym z wypowiadających się ekspertów była Pani prof. Krystyna Pawlas, która zasiadała z Radzie Nadzorczej firmy wiatrakowej.
 
 
Uważam, że powinniśmy zająć stanowisko w tej sprawie wysyłając listy mailowe na adres red. Janusza Weissa, co może doprowadzić do niezbędnego sprostowania kłamstw, jakie usłyszeliśmy z anteny PR I.
 
 
Pozdrawiamy
 
Stowarzyszenie Kochamy Mazury
www.kochamymazury.pl
 
Nasze żądanie sprostowania, które wysłaliśmy w sobotę:
Domagamy się sprostowania, dotyczącego zarówno nieprawdziwego przedstawienia kwalifikacji i intencji osób wypowiadających się w audycji dotyczącej oddziaływania turbin wiatrowych jak i przedstawianych przez nich faktów. Poza informacją, że prof. Pawlas była członkiem Rady Nadzorczej firmy wiatrowej i wykorzystując stanowisko konsultanta ds. zdrowia środowiskowego przekonywała do farm wiatrowych, żądamy przedstawienia opinii prawdziwie niezależnych ekspertów.
Redakcja wikiduszniki
 

Napisane przez Subbuteo dnia 25.11.2013, 12:01:33