Reżim Bogusia zrezygnował z ostatniego pozoru jawności życia publicznego: już po raz drugi przebieg sesji nie był rejestrowany. Przewodniczący Pacholak nie odczytał też pisma adresowanego do radnych, dotyczącego radnego Mazurka. Pacholak nie zrobił tego pomimo wyraźnego żądania radnego Kałka.

 

Drogi Robercie, oto treść korespondencji, którą przewodniczący Pacholak chciał zataić:

 

Grzegorz Mazurek

Radny Gminy Duszniki

ul. Sportowa 1

64-550 Duszniki

 

 

 

 

 

Panie Radny

 

 

 

W mojej opinii po raz kolejny wykazuje się Pan niekompetencją, a także brakiem zrozumienia wagi funkcji samorządowca jaka została Panu powierzona w ostatnich wyborach przez mieszkańców.

Ubolewam, iż jako członek komisji rewizyjnej nie potrafi Pan odpowiedzieć na żadne z pytań, dotyczących kluczowych kwestii z zakresu posiedzenia, w którym Pan uczestniczył, a co więcej - rozstrzygał.

Załatwienie boiska za publiczne pieniądze to - jedno, a staranność, rzeczowość i autentyczność w wypełnianiu misji społecznej na rzecz mieszkańców to - drugie.

Nie po raz pierwszy stosuje Pan odwróconą narrację, nie po raz pierwszy posługuje się Pan spłycaniem i populizmem, wysuwając czy to w korespondencji, czy publicznie na sesjach proste, chwytliwe hasła oraz dziwaczne hipotezy i „mądrości” dalekie od, że pozwolę sobie użyć pańskiego zwrotu, cyt. „poziomu akademickiego”.

Takie i podobne zachowania są znamienne dla osób nie potrafiących radzić sobie w trudniejszych sytuacjach. W świadomych środowiskach uprawianie demagogii bardzo szybko prowadzi do degrengolady społecznej, czego mimo wszystko Panu nie życzę.

 

 

 

Imię i nazwisko znane redakcji

 

 

 

PS.

Proszę również zgłębić wiedzę z zasad sporządzania pism urzędowych.

 

 

 

Do wiadomości:

Radni Gminy Duszniki

Napisane przez Subbuteo dnia 30.05.2017, 20:55:48