Było już udawanie, że wójt Boguś był tam, gdzie nie był (na opłatku Towarzystwa Miłośników Ziemi Dusznickiej) lub gdzie być nie był – na przykład na spotkaniu OSP Wilczyna, które nie istnieje. Teraz sprawozdawczość wójta Bogusia wkracza z fazy kreatywnej w nową fazę – amnezyjną, bo wójt Boguś udaje, że nie był tam, gdzie był czyli na spotkaniu w Pałacu Prezydenckim. W sprawozdaniu z działności jest informacja o festynach, jubileuszach, rajdach, nawet o forum rolniczo-łowieckim, a o spotkaniu z Prezydentem ani słowa. Czyżby wójt Boguś zrozumiał, że nie powinien znaleźć się wśród zaproszonych, bo fakt, że w czasie kadencji nie potrafił pozyskać ani jednego euro z UE absolutnie kompromituje go jako włodarza? A może wręcz przeciwnie – wójt Boguś fochnął się na Kancelarię Prezydenta za szczerą odpowiedź, że Prezydent Duda chciał wyróżnić mieszkanców naszej gminy, nie wójta?!


 


 

Info ze strony gminy;

W poniedziałek 29 maja br. w Pałacu Prezydenckim odbyło się spotkanie z okazji „Dnia Samorządu Terytorialnego”, przypadającego 27 maja. Na tę uroczystość zostali zaproszeni samorządowcy z polskich gmin. Gminę Duszniki reprezentował Wójt Roman Boguś.

Więcej informacji o spotkaniu, w tym słowa kierowane przez Prezydenta do samorządowców, znajduje się na oficjalnej stronie PREZYDENT.PL

Sprawozdanie z działalności, przedłożone radnym Gminy Duszniki – informacji o spotkaniu brak:

Napisane przez Subbuteo dnia 22.06.2017, 14:31:22