Maria Antonina, nieszczęsna królowa Francji ma opinię idiotki ze względu na słynne zdanie, że jeśli kogoś nie stać na chleb, niech je bułki. W podobnym klimacie wypowiedział się radny Mazurek, który stwierdził, że skoro na boisku w Grzebienisku nie ma miejsca, by grać w piłkę nożną, to można grać w piłkę ręczną... 

 

To boisko to kompletna porażka: oddane z opóźnieniem, droższe niż planowano, okrojone w stosunku do poprzednich planów nie spełnia oczekiwań uczniów, dla których podobno zostało wybudowane. Podobnie porażką jest radny Mazurek, który do tej pory  poza tym, że przysnął na sesji i walnął głową w stół, najbardziej znany był z wypowiedzi, że każdy może okazać się pedofilem, więc nie należy nazywać ulic nazwiskami, które noszą nieumarłe osoby. Teraz pojawia się kolejny błyskotliwy tekst, tym razem w stylu Marii Antoniny. Przeczytajcie wymianę zdań między radna Augustyniak i radnym Mazurkiem.

 

 

 

Na koniec pytanie: co jest głupsze: wypowiedź radnego Mazurka czy decyzja o budowie dysfunkcjonalnego boiska wielofunkcyjnego?

 

 

 

 

http://www.wikiduszniki.pl/newsy.php?fn_mode=fullnews&fn_id=2960

 

http://www.wikiduszniki.pl/newsy.php?fn_mode=fullnews&fn_id=2762

Napisane przez Subbuteo dnia 25.09.2017, 22:44:42