Mnóstwo liter wystukałam na klawiaturze, żeby udokumentować niekompetencję wójta Bogusia. Teraz nikt już chyba nie ma wątpliwości, jakiego mamy wójta: wielka głowa, ale pusta, puste są też deklaracje Bogusia i jego obietnice.

 

Do grona osób, które przekonały się, że działania wójta Bogusia trzeba nadzorować szczególnie dokładnie należy również Wojewoda Wielkopolski. Wojewoda dał nam wiarę, że zaangażowanie mieszkańców sprawami gminy jest konieczne, bo mamy do czynienia z wójtem szczególnej troski i sygnał obywatelski jest konieczny, by ułomne dusznickie wyroby prawne nie utonęły w morzu wpływających do urzędu wojewódzkiego uchwał.

 

Kolejna uchwała przedłożona przez wójta i pozytywnie zaopiniowana przez jego prawników została przez wojewodę uchylona ze względu na rażące naruszenie prawa. Szczegóły na blogu Beaty Kontusz-Iwańczuk pod linkiem: http://kontusz-iwanczuk.pl/wojewoda-rozstrzyga-kolejny/

 

Teraz czas przekonać kolejne instytucje, że dusznickim sprawom warto się przyglądać. Celujemy w Regionalną Izbę Obrachunkową oraz raz jeszcze spróbujemy w prokuraturze. Są nowe sprawy i nowe okoliczności.

 

 

Niewiele pisałam ostatnio na wiki, bo doprawdy coraz bardziej szkoda mi czasu na Bogusia, który już niebawem znowu będzie nikim. Tym razem jednak pofatygowałam się do komputera, żeby napisać: brawo Beata! Gdyby Boguś był tak mądry jak jest głupi i chociaż w połowie tak kompetentny jak Ty, nie musielibyśmy się wstydzić za nasz samorząd.

 

Hania

 

 

 

Napisane przez Subbuteo dnia 10.12.2017, 19:48:01