Już tuż po wskazaniu przez wójta Bogusia Izabeli Cieślewicz na dyrektorkę szkoły pisaliśmy, że nic dobrego z tego nie wyniknie. Znamy też odpowiedź na pytanie, dlaczego na stanowisko dyrektora szkoły, pomimo zapewnień i obietnic Bogusia i skarbniczki (członka komisji konkursowej), nie została powołana jedyna uczestniczka konkursu, Małgorzata Sienkiewicz, ale związani jesteśmy tajemnicą. Porażającą tajemnicą. 

Nie jest natomiast tajemnicą, że wójt Boguś wywierał presję, by udziału w konkursie nie brała ówczesna dyrektor szkoły. Eurodeputowana Łybacka po zapoznaniu się z dokumentami nie miała wątpliwości, co jest grane. Szkoda tylko, że tego, co dla niej było oczywiste nie dostrzegł prokurator...

 

W 2015 zastanawialiśmy się, czy Pani Cieślewicz ma jakieś specjalne walory i kwalifikacje? Nie udało nam się ich potwierdzić. Opinie na jej temat nie były dobre: określono ją jako osobę konfliktową i mściwą, ze złym kontaktem ze starszymi uczniami, chłodną służbistkę. Teraz wiemy, że jest jeszcze gorzej.

 

 

http://www.wikiduszniki.pl/newsy.php?fn_mode=fullnews&fn_id=2216

http://www.wikiduszniki.pl/newsy.php?fn_mode=fullnews&fn_id=2215

Napisane przez Subbuteo dnia 09.04.2018, 15:53:06