Dobry przepis nie wystarczy, musi być jeszcze stosowany. Dobrze wie o tym premier Morawiecki, który na spotkaniu w Dęborzycach k. Pniew zaproponował wprost, by rząd i obywatele wspólnie edukowali samorządowych urzędników. Premier może na nas liczyć: robimy to od lat.

 

Słowom premiera Morawieckiego z kamienną twarzą przysłuchiwało się dwóch wymagających edukacji samorządowców: starosta Kwaśniewicz i burmistrz Przewoźny. Co oni tam w ogóle robili, skoro spotkanie było dla przedsiębiorców? Starosta zasiadł w pierwszym rzędzie, choć nie było tam wizytówki z jego nazwiskiem. Burmistrz rozsiadł się na dostawionym krześle i zablokował zupełnie  przejście. Gminę Duszniki reprezentowało na spotkaniu siedem osób, zaproszonych przez ministerstwo przedsiębiorczości.

 

Premier okazał się sympatyczny i otwarty na rozmowy. Z nim i członkami rządu porozmawialiśmy też o tym, jak zrealizować tę wspólną edukację wyjątkowo odpornych na wiedzę urzędników. Otrzymaliśmy kilka rad, z których z pewnością skorzystamy.. Co więcej mówił premier Morawiecki, wiecie już pewnie z telewizji, A jeśli nie, to przeczytajcie

 

http://kontusz-iwanczuk.pl/wizyta-premiera-w-wielkopolsce/

 

Napisane przez Subbuteo dnia 27.07.2018, 23:31:50