W Dusznikach z ust do ust kolportowana jest opinia, że Duszniki powinny postawić na wójta Bogusia, bo jest tutejszy. On sam też deklarował się wielokrotnie jako dusznicki nacjonalista i podkreślał, że nie ma w gminie miejsca na wójta z Pniew.  To dlaczego jego zastępca i sekretarz nie są z Dusznik?!

 

Co za hipokryta z tego Bogusia! Boguś sam osobiście podjął decyzję o zatrudnieniu na stanowisku swojego zastępcy Zimnego, który z Dusznikami nie miał wcześniej nic wspólnego (chyba, że to prawda, że Zimny jest spokrewniony z pierwszą żoną śp. Bogusia, ojca Bogusia). Sekretarzem gminy została Dolemba-Parzybut z Pniew.

 

I co Wy na to, Duszniki? Czy w naszej gminie nie ma mądrych ludzi, żeby obsadzić wysokie stanowiska w urzędzie? Głosując na Bogusia popierasz tak naprawdę obcych i niekoniecznie kompetentnych urzędników, których nasza gmina nie obchodzi! Co robi Zimny? Na sesji gapi się w komputer, na spotkaniach nie umie odpowiedzieć na pytania i jeszcze sam pyta, skąd ma wiedzieć, co się w gminie dzieje?!

 

Boguś i bogusiowcy od lat używają argumentu Pan/Pani tu nie jesteście zameldowani, nie powinniście się wypowiadać. A bogusiowi wybrańcy z Przeźmierowa i Pniew mogą rządzić gminą?! Dlaczego zdaniem Bogusia sekretarz gminy może być z Pniew, a wójt już nie?

 

Wybór nieudacznika na 5-letnią kadencję tylko dlatego, że mieszka przy głównej ulicy w centrum Dusznik to gruba przesada, zwłaszcza, że wbrew deklaracji o koniecznej

dusznickości pochodzenia”, wójt Boguś zatrudnia osoby z innych gmin i powiatów. 

 

Napisane przez Subbuteo dnia 25.10.2018, 11:05:22