Szanowni Państwo,

członkowie RKS Wilczyna.

 

 

Czy chcecie, by Kombinatem nadal rządziły osoby, które nawet nie udają, że przestrzegają prawa?! Które by utrzymać stołek gotowe są na wszystko?! Czy nadal pozwolicie okradać się ze swoich praw i zrezygnujecie ze swojej 1/97 części majątku RKS Wilczyna teraz, gdy jest już tak blisko?! Weźmiecie swoją wartą około miliona zł część majątku czy oddacie ją Zarządowi, bo nie ma możliwości przekazania jej spadkobiercom? Czas na ostateczne decyzje.

 

 

Zarząd RKS Wilczyna pokazał właśnie, ze nie cofnie się przed niczym by zachować swoje stanowiska i zachować kontrolę nad Państwa majątkiem. Podjęta 31 maja uchwała Zarządu o przesunięciu członków, w tym także delegatów do innych grup członkowskich oraz zwołanie przez zarząd grup członkowskich w zmienionym składzie są bezprawne i mają na celu wyłącznie opóźnienie tego co nieuniknione: odwołania Zarządu, sprzedaży majątku spółdzielni i sprawiedliwego podziału uzyskanych ze sprzedaży środków pomiędzy wszystkich członków.

 

Kiedy nie dały efektu przesłuchania, nękanie i inne naciski, Zarząd zdecydował się na pogwałcenie statutu, by utrzymać władzę i próbować pozbawić członków korzystania z przysługujących im praw (dlaczego uchwała zarządu o przesunięciu członków jest nieważna i dlaczego zarząd nie może zwołać zebrań grup członkowskich dokładnie na www.wikiduszniki.pl i fb).

 

Niebawem Kombinat odwiedzi lustrator z Warszawy i zbada dokładnie, co się tu wyrabiało przez ostatnich 10 lat i to, co dzieje się teraz. To członkowie decydują o losach spółdzielni, więc decydujmy.

 

Róbmy swoje i nie lękajmy się.

 

 

 

 

 

 

Napisane przez Subbuteo dnia 05.06.2019, 10:00:11