czyli - zamek czeka na otwarcie, czas na klucze

 

Grudzień 2011
Do Urzędu Gminy wpływają opinie społeczeństwa z poparciem dla żwirowni.

Po pierwsze :
Klub Sportowy Sarbia - wiodąca dyscyplina: piłka nożna, rok powstania 2002, współpracuje z Uczniowskim Klubem Sportowym Dyskobol z Grzebieniska. Prezes Klubu Tadeusz Grzesiak pisze, że popierają bo Inwestor żwirowni "ściśle współpracuje z KKS Lech Poznań" więc liczą na to, że dusznickie  kluby sportowe będą dzięki temu miały również szansę z Lechem Poznań  współpracować. Lech Poznań w opinii Prezesa Grzesiaka jest też sposobem na  krzewienie sportu wśród najmłodszych.

W treści opinii lokalizacja żwirowni jest określona ogólnikowo "na nieruchomościach w gminie Duszniki". Pasuje w każdym zakątku gminy. Lista  dołączonych podpisów nie ma nagłówka na żadnej ze stron. Ogólnie przyjętą regułą jest tytułowanie każdej strony listy, by nie było wątpliwości co popierają podpisane osoby. Podpisy z Sarbii, Grzebieniska, Mieścisk, Wilkowa i Brzozy. W poprzedniej sprawie o żwirownię Mieściska w roku 2008  KS Sarbia nie opiniował jej pozytywnie.

Pełny tekst opinii KS Sarbia można przeczytać tu:

Na stronie internetowej KS Sarbia przecztać można następującą informację:
"Klub w głównej mierze jest finansowany i sponsorowany przez Urząd Gminy Duszniki" oraz "KS Sarbia obecnie poszukuje sponsora."
 

Napisane przez m dnia 15.04.2012, 00:46:36